خلاصه نتیجه آنها این بود که”ما دوباره و دوباره و دوباره به این نتیجه رسیدیم که تنها دلیل راه راه بودن گوره خر دفع ات از بدن است. هر جا که ات بیشتری باشند و حیوانات دیگر نتوانند به راحتی در آنجا زندگی کنند گورخر با راه های سیاه سفیدش به راحتی زندگی می کند و ات نمی توانند مزاحمتی برای آنها داشته باشند.”

تحقیقات درباره مگس های اسبها و چهارپایان نشان داد که این مگس ها به تضاد در انعکاس نور در بدن جذب می شوند و این خط های راه راه گورخر این تضاد را از بین می برند. با این وجود هنوز معمای بزرگ داروین درباره تکامل گورخر بی پاسخ مانده است.

این نظریه دفع ات تا به امروز به عنوان معتبرترین دلیل برای راه راه بودن گورخر است هر چند خود دانشمندان معتقدند که با مطالعات بیشتر شاید این نظر را هم در آینده رد کنند. اما در حال حاضر می توانید علت خط های گورخر را فراری دادن ات و مگس های موذی در آن شرایط آب و هوایی بدانید.


سایت حیات وحش گورخر ,ات منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

عشق و دوستی فن کویل - قیمت فن کویل دانلودها وینگ چون شهرستان تبریز با مربیگری سی هینگ پرویز رستمی خرید اینترنتی دانلود آهنگ | دانلود فیلم وب سایت رسمی دی جی مرتضی چیذری مرتضی چیذری تخفیف ویژه فقط برای امروز