قلعه بزرگ حیوانات دنیا همیشه سلطان های خود را دارد. چه با جثه بزرگ و چه با جثه کوچک، بعضی از این حیوانات می توانند خطرناک ترین موجودات برای انسان ها باشند. اگر کنجکاو هستید تا خطرناک ترین حیوانات روی این زمین را بشناسید، این مطلب را از دست ندهید.

– قورباغه زهرآگین

خطرناک ترین حیوانات

قورباغه زهرآگین از زیرراسته های نوغوکان است. این قورباغه می تواند در رنگ های زیبای مختلفی مانند زرد، طلایی، مسی، قرمز، آبی و سیاه باشد. اما گول ظاهر فریبنده اش را نخورید. این قورباغه از پشت خود یک ماده نوروتاکسین ترشح می کند که می تواند ۱۰ انسان را یکجا بکشد. این موجودات موما در آمریکای مرکزی و جنوبی زندگی می کنند.

 

۹ – بوفالوی آفریقایی

خطرناک ترین حیوانات

این موجود غول پیکر ۱٫۵ تن وزن دارد! وقتی بوفالی آفریقایی در خطر قرار بگیرد، از شاخ های تیز خود برای دفاع استفاده می کند. این حیوان می تواند ۱٫۷ متر ارتفاع و ۲٫۷ متر طول داشته باشد. دشمن های اصلی بوفالوها شیرهای آفریقایی هستند. اما با این حال بوفالو بیش از هر حیوان دیگری در آفریقا انسان ها را قربانی می کنند. پس ترجیحا سر به سرشان نگذارید.

 

۸ – خرس قطبی

خطرناک ترین حیوانات

خرس های قطبی به طور عموم شیر دریایی میخورند، اما قادر هستند سر یک انسان را با یک ضربه از جا بکنند. این حیوانات ۴۱۰ تا ۷۲۰ کیلوگرم وزن دارند. خرس های قطبی جذاب و خوش قیافه هستند، اما یکی از شکارچیان بزرگ انسان ها محسوب می شوند.

 

۷ – فیل

خطرناک ترین حیوانات

فیل های آفریقایی گاهی آنقدرها که مردم فکر می کنند دوستانه نیستند. فیل های آفریقایی به طور سالیانه چیزی حدود ۵۰۰ نفر را می کشند.

 

۶ – کروکدیل آب های شور

خطرناک ترین حیوانات

سلطان رودخانه ها! کروکدیل آب های شور بزرگترین خزنده روی زمین است. اندازه این حیوانات چیزی حدود ۵ و نیم متر است. این حیوانات در زیر آب می توانند به تندی یک دلفین حرکت کنند. پس ترجیحا نزدیک این کروکدیل ها شنا نکنید، چون می توانند به یک باره یک انسان را قورت بدهند.

 

۵ – شیر آفریقایی

خطرناک ترین حیوانات

شیرها تنها گربه هایی هستند که به طور گروهی زندگی می کنند. گزارشات نشان می دهد که شیرهای تانزانیا به طور سالیانه ۷۰ انسان می کشند.

 

۴ – ه سفید بزرگ

خطرناک ترین حیوانات

مشهور به خطرناکترین شکارچی دریاها، ه سفید بزرگ تنها بازمانده خانواده خود است و در تمامی اقیانوس های بزرگ زندگی می کنند.

 

۳ – عروس دریایی جعبه زی

خطرناک ترین حیوانات

سم جعبه زیان به عنوان کشنده ترین سم های موجود در دنیا شناخته شده است. این سموم که به قلب، سیستم عصبی و سلول های پوستی حمله می کند، می تواند تعداد زیادی از انسان ها را به یک باره از پا بیندازد.

 

۲ – کبرای آسیایی

mvXnj9U

با اینکه کبرای آسیایی کشنده ترین سم دنیا را ندارد، با این حال از آنچه دارد بهترین استفاده را می کند. این خزنده می تواند تا ۵۰ هزار کشته در سال بر اثر نیش زدن به جا بگذارد.

 

۱ – پشه

خطرناک ترین حیوانات

شاید باور نکنید…احتمالا شیر، بوفالو، مار و سایر حیوانات برایتان کشنده تر به نظر می آیند. اما اشتباه می کنید. پشه ها مسئول بیش از ۲ میلیون نفر در سال هستند. بعلاوه این تعداد، آنها به چیزی حدود ۷۰ میلیون نفر بیماری منتقل می کنند.

منبع


سایت حیات وحش انسان ,حیوانات ,آفریقایی ,تواند ,قورباغه ,کروکدیل ,خطرناک ترین ,چیزی حدود ,کشنده ترین ,کبرای آسیایی ,سفید بزرگ منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تولید و فروش پرلیت اینستا smallgira وبلاگ درسی محمد مهدی کریمی TURK.TV زالو دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. مگا پک | دانلود پکیج فایل های کم یاب کاملا رایگان دستگردان خبر کارآفرینی،طرح توجیهی متخصصین خودرو