علت راه راه بودن گورخر

حتما شما هم به این سوال برخورده اید و یا کودکانتان شما را با پرسیدن این سوال که چرا بدن گورخر راه راه است به چالش کشیده شده اید ، باید گفت که این تنها سوال و معمای ذهن شما نیست و در حدود 170 سال پیش برای دانشمندان پیش آمد و تبدیل به موضوعی برای تحقیق و مطالعه شد.گورخر

گورخر

بالاخره دانشمندان یکی از سوال های بزرگ جهان حیوانات را پاسخ دادند. احتمالا شما هم با این سوال درگیر بوده اید و یا شاید کودکی شما را با این سوال اساسی به چالش کشیده است که چرا گورخر راه راه است؟

این بحث حداقل از سال 1870 برای دانشمندان مورد سوال بود زمانی که چارلز داروین و آلفرد راسل والاس اجداد تئوری تکامل جهان بر سر خط های بدن گورخر با هم اختلاف نظر داشتند.

عده ای از دانشمندان و جانورشناسان دانشگاه کالیفرنیا توانستند 5 تئوری برای این سوال قدیمی بیابند. دلایل آنها این بود که گورخر راه راه است زیرا اولا راه ها ات را از او دور می کنند، دوما کمک می کنند خودش را استتار و پنهان کند، سوما خط های روی بدن گورخر حیوان شکارچی را سردرگم و گیج می کند و امکان فرار به او می دهد، چهارم اینکه راه راه های روی بدن گورخر دمای بدن او را کنترل می کند و در آخر اینکه یک وسیله ارتباطی بین یکدیگر است. آنها طی یک آزمایش حیوانات دیگر را به شکل گورخر رنگ کردند و در مناطق مختلف رفتارهای آنها را بررسی کردند و بر اساس این مشاهدات تئوری های خود را مورد یررسی قرار دادند. این گروه دانشمندان نتیجه مشاهدات خود را در مجله ارتباطات طبیعت چاپ کردند.

گورخر


سایت حیات وحش گورخر ,سوال ,دانشمندان ,تئوری ,برای دانشمندان ,چالش کشیده ,بودن گورخر منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

رزنیوز محرم 94 محرم 1394 دانلود مداحی محرم 94 کریمی تخفیف جهان مووی مرجع موسیقی ایران تی تی کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد جزئیات نابودی زمین در سال 2018 سایت رسمی کرمانج|دانلودآهنگ کرمانجی|اهنگ کرمانجی| uriah3jdkv accueil سیم بکسل جنرال